Przewodnik wędkarski -
Paweł Kołodziejczyk!

Na ryby z Garbusem!

Choć wędkowanie w moim przypadku nie jest rodzinną tradycją, to jednak moim wędkarscy nauczyciele od zawsze powtarzali mi, że wyssałem to z mlekiem matki a w sumie to chyba urodziłem się z wędką w dłoni, chociaż sam tego faktu nie pamiętam - z pewnością zajęty byłem rybami ...

Kilka słów o mnieNa ryby z Garbusem

Pstrągowe podchody

Pstrąg potokowy to osiadła forma troci wędrownej, występująca zarówno w rzekach górskich, jak również w rzekach nizinnych o charakterze wody górskiej, których jest wiele również w środkowej i północnej Polsce.

Systematyczne i skuteczne łowienie pstrągów potokowych, wymaga ogromnej wiedzy przy jednoczesnym rozpoznaniu łowiska. Ja swoją dotychczasową wiedzę na ich temat zdobywałem prze ostatnie osiemnaście lat łowiąc różnymi technikami na różnych rodzajach rzek. Dlatego dziś, mogę Ci tę wiedzę przekazać podczas wspólnego wędkowania. 

W zależności od ilości czasu jaką będziesz dysponował, zaczniemy od podstaw lub tez skoncentrujemy się na rzeczach ważnych lub nurtujących Ciebie, które w przyszłości pozwolą Ci samodzielne łowić te piękne i szlachetne ryby.

Z uwagi na fakt współpracy z rożnymi firmami, podczas każdej wyprawy będziesz miał okazję zapoznać się i połowić wieloma nowościami sprzętowymi i przynętowymi, w ten sposób osobiście sprawdzisz ich skuteczność

Zagadnienia poruszane podczas pstrągowych podchodów:

 • wielkość i rodzaj rzeki z nauką jej czytania,
 • opis i typowanie miejscówek, w zależności od okresu łowienia,
 • informacje na temat wędzisk oraz ich odpowiedniego wyboru w zależności od łowiska,
 • informacje na temat przynęt oraz ich odpowiedniego wyboru w zależności od łowiska,
 • omówienie sposobu i technik prowadzenia wszelkich przynęt na pstrągi potokowe,
 • bezpieczeństwo brodzenia w wodzie podczas łowienia,
 • catch & release czyli zasada złów i wypuść – czy powinno i dlaczego warto ją stosować.

Podczas pstrągowych podchodów udostępniam i zapewniam:

 • sprzęt (wędki, przynęty, odzież) w przypadku braku lub nieodpowiedniego posiadania,
 • kamerę dzięki której zarejestrujemy chwilę wędkarskich uniesień,
 • szeroką i sprawdzoną ofertę bazy noclegowej,
 • pomoc w zakupie licencji,
 • ewentualny transport na łowisko.


Szczegółowe warunki wyjazdów po bezpośrednim kontakcie na e-mail: garbus@garbus-fishing.pl lub poprzez formularz kontaktowy na dole storny. Najczęściej jednak można mnie złapać telefonicznie pod numerem 507 54 84 19.

Wszystkie wyprawy jakie organizuje są przygotowane profesjonalne, tylko i wyłącznie przez mnie. Najbardziej cenię sobie zadowolenie Klienta, przejrzystość oraz  proste reguły.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, a chciałbyś się jeszcze czegoś dowiedzieć zapraszam do galerii poświęconej pstrągom potokowym jak również do czytelni, gdzie znajdziesz wiele artykułów na temat pstrągów potokowych, sposobach i technikach ich połowów.

Zapraszam również na FanPage GARBUS-FISHING na Facebook, gdzie na na bieżąco możesz śledzić codzinne połowy, jak również poczytać opinie wielu osób, które skorzystały z mojej oferty.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko:
Email:
Telefon :
Wiadomość:

Projekt, realizacja i support techniczny - VIKINGSoft