Donatan z Garbusem
Donatan z ekipą podczas rekonesansu
W połowie czerwca tego roku otrzymałem nietypową propozycję współpracy a ponieważ lubię wyzwania, skorzystałem z niej bez wahania. Znany wszystkim producent muzyczny Donatan zwrócił się z prośbą o pomoc. Początkowo w przeprowadzeniu małego rekonesansu, a gdy jego efekty będą pozytywne w pomocy podczas nagrań do nowych teledysków Cleo. Miejscem nagrań miało być jezioro Lubiąż. I choć nie jest to mój rodzaj muzyki to jakże ciekawe wydało mi się to przedsięwzięcie, które niosło za sobą również nowe doświadczenia.
Donatan i Cleo
Cleo
Cleo
Tego jeszcze nie było, prawie 1 tona obciążenia na łodzi, 22 godziny pracy i kilkanaście osób zaangażowanych do tego projektu, a już dziś możemy oglądać taki oto teledysk, o którym Cleo mówi "że jest to jej ulubiony i osobisty kawałek" z jej debiutanckiego albumu.
Donatan, Cleo, Garbus podczas nagrań
Donatan, Cleo, Garbus podczas nagrań
Dzień później, już w nieco innym miejscu, jednak również w Lubniewicach, wspólnie z innymi osobami, pomagałem ekipie Donatana i Cleo podczas nagrań do kolejnego materiału BRAĆ, w którym gościnnie wystąpił zespół ENEJ.
na planie teledysku Brać
Donatan, Garbus i Burmistrz Tomasz Jaskuła
Garbus palcem nie ładnie ale dokładnie
Po dwóch dniach wyczerpującej i ciężkiej pracy nadszedł czas na chwilę relaksu z wędką w dłoni. Tym oto miłym akcentem zakończyliśmy naszą współpracę, a może kiedyś jeszcze to powtórzymy - kto wie.
Cleo wędkuje z Garbusem
Cleo wędkuje z Garbusem
Donatan, Cleo z Garbusem na Lubiążu
Donatan, Cleo z Garbusem po wspólnym wędkowaniu
Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś nad wodą
Paweł GARBUS Kołodziejczyk